Zdrowie młodej mamy

Wszystko o zdrowiu, zdrowych nawykach, lekarzach. Chcesz porozmawiać o swoich dolegliwościach? Zapraszamy.
Awatar użytkownika
ida_85
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 13:59

Zdrowie młodej mamy

Post autor: ida_85 »

Dziewczyny, a Wy co robicie na co dzień tak typowo dla siebie? Znajdujecie czas na to, żeby chociaż chwilę oddać się jakiejś swojej pasji, żeby pójść do kosmetyczki czy na masaż? To jest naprawdę istotne, nie tylko dla Was. I przeczytałam o tym ostatnio na stronie https://zyciemamuski.pl bo wiecie, jak szczęśliwa mama, to też od razu szczęśliwe dziecko.
mikaa

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: mikaa »

Super widzieć... Jak chodzi o mnie, to właśnie będę mamą i tak zastanawiam się teraz - jak tutaj skompletować wyprawkę. W sumie jest to niezłe wyzwanie.... Chociażby zastanawia mnie, to czy foteliki dla dzieci Pixel Pro https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =GreyPro01 rzeczywiście są takie dobre? Co podpowiecie mi?
fima

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: fima »

Z komory hiperbarycznej możemy korzystać zarówno w ramach skierowania od lekarza, jak i prywatnie. Jeżeli szukacie miejsca odpowiedniego na taki zabieg, to koniecznie wejdźcie na stronę http://www.hiperbarycznalodz.pl/ Moim zdaniem, to najlepsza opcja.
Łukasz73456

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: Łukasz73456 »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej Voight Klinika Oka Kraków, która specjalizuje się m.in. w korekcja stożka rogówki kraków . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
sybillaa

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: sybillaa »

Moim największym problemem ostatnio są uszy. Nie wiem, jak to się stało, ale ciągle mnie męczy zatkane ucho po katarze i to nie jest do wyleczenia. Stąd mocno się waham, do kogo mam w tym względzie podążać. Czy zwykły lekarz pomoże? A może woda morska?
ODPOWIEDZ