Zdrowie młodej mamy

Wszystko o zdrowiu, zdrowych nawykach, lekarzach. Chcesz porozmawiać o swoich dolegliwościach? Zapraszamy.
Awatar użytkownika
ida_85
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 13:59

Zdrowie młodej mamy

Post autor: ida_85 »

Dziewczyny, a Wy co robicie na co dzień tak typowo dla siebie? Znajdujecie czas na to, żeby chociaż chwilę oddać się jakiejś swojej pasji, żeby pójść do kosmetyczki czy na masaż? To jest naprawdę istotne, nie tylko dla Was. I przeczytałam o tym ostatnio na stronie https://zyciemamuski.pl bo wiecie, jak szczęśliwa mama, to też od razu szczęśliwe dziecko.
mikaa

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: mikaa »

Super widzieć... Jak chodzi o mnie, to właśnie będę mamą i tak zastanawiam się teraz - jak tutaj skompletować wyprawkę. W sumie jest to niezłe wyzwanie.... Chociażby zastanawia mnie, to czy foteliki dla dzieci Pixel Pro https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =GreyPro01 rzeczywiście są takie dobre? Co podpowiecie mi?

UWAGA!!! nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
fima

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: fima »

Z komory hiperbarycznej możemy korzystać zarówno w ramach skierowania od lekarza, jak i prywatnie. Jeżeli szukacie miejsca odpowiedniego na taki zabieg, to koniecznie wejdźcie na stronę http://www.hiperbarycznalodz.pl/ Moim zdaniem, to najlepsza opcja.
Łukasz73456

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: Łukasz73456 »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej Voight Klinika Oka Kraków, która specjalizuje się m.in. w korekcja stożka rogówki kraków . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
sybillaa

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: sybillaa »

Moim największym problemem ostatnio są uszy. Nie wiem, jak to się stało, ale ciągle mnie męczy zatkane ucho po katarze i to nie jest do wyleczenia. Stąd mocno się waham, do kogo mam w tym względzie podążać. Czy zwykły lekarz pomoże? A może woda morska?
Kamila983

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: Kamila983 »

Warto również rozważyć posiadanie pakietu medycznego w PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ . PZU Zdrowie wychodzi naprzeciw współczesnym potrzebom pacjentów, oferując opiekę zintegrowaną z telemedycyną. Dzięki Centrum Telemedycznemu, pacjenci mogą korzystać z teleporad lekarzy różnych specjalizacji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. To elastyczne rozwiązanie, które umożliwia szybkie konsultacje bez konieczności opuszczania domu.
sabanek5

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: sabanek5 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego centrum medycznego Babka Medica w Warszawie, które specjalizuje się m.in. w dermatolog Warszawa . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
baronnessa

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: baronnessa »

Dla nas największym rozwinięciem jest to, że optyk piaseczno przyjmuje, jak pamiętam, nawet do 18. Dzięki temu po pracy będziemy mogli podejść i sprawdzisz nasz wzrok. Mam nadzieję, że u każdego z Was coś wzrok jest na dobrym poziomie, ale jeśli nie, to chętnie podpowiem, że taki optyk naprawdę może Wam pomóc.
bunny88

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: bunny88 »

Każdy z nas powinien dbać o siebie i powinien jak najwięcej dla zdrowia robić. Jak wiadomo ruch oraz zdrowa dieta -to fundament. Dlatego w tym kierunku warto podjąć najwięcej zaangażowania. Ja jeszcze nie wiem - jaką podejmę dietę, ale jak chodzi o ruch, to chcę zapisać się na aqua areobik ;
justynaa

Re: Zdrowie młodej mamy

Post autor: justynaa »

Od jakiegoś czasu zaczęłam rozważać zdrowe żywienie i w zasadzie nie jest to dla mnie dziwne, że też będę ćwiczyć. Nie wiem, jak to ma wyglądać, ale na pewno się postaram. I tutaj https://medipsyche.pl/oferta/dietetyka- ... e-zywienie po prostu zapiszę się na to, by rozpoznawać odpowiednio dietę. Liczę, że mi to naprawdę pomoże.
ODPOWIEDZ