okulary zerówki - czy psują wzrok?

Wszystko o zdrowiu, zdrowych nawykach, lekarzach. Chcesz porozmawiać o swoich dolegliwościach? Zapraszamy.
Awatar użytkownika
swietlana1960
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2023, 17:40

okulary zerówki - czy psują wzrok?

Post autor: swietlana1960 »

Hej kochani! Słuchajcie, od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak to jest w końcu z tymi okularami zerówkami. Czy noszenie ich może w jakiś sposób pogorszyć wzrok? Wiem, że sporo osób je nosi na przykład, żeby zmienić wizerunek czy w innych celach. Jestem ciekawa, jakie wy macie zdanie na ten temat. Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Dziękuję :)
Flegamina

Re: okulary zerówki - czy psują wzrok?

Post autor: Flegamina »

Okulary stały się nie tylko narzędziem korekcji wzroku, lecz także wyrazem osobistego stylu i wyrażenia siebie. Dlatego wielu ludzi decyduje się na noszenie okularów nawet bez problemów ze wzrokiem, ponieważ uważają je za trendy i modne akcesoria, które dodają charakteru ich codziennemu wyglądowi. Szczególnie wybierając okulary znanych marek jak np https://e-luxoptyk.pl/pl/c/DolceGabbana/221 . Ta transformacja okularów z funkcjonalnego narzędzia do elementu modowego odzwierciedla ewolucję w spojrzeniu na modę i akceptację różnorodności stylów.
ODPOWIEDZ