kiedy z dzieckiem do alergologa?

Wszystko o zdrowiu, zdrowych nawykach, lekarzach. Chcesz porozmawiać o swoich dolegliwościach? Zapraszamy.
Awatar użytkownika
Ladyslawa60
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2024, 6:13

kiedy z dzieckiem do alergologa?

Post autor: Ladyslawa60 »

Dzień dobry wszystkim! Od jakiegoś czasu zauważyłam, że moje dziecko ma problemy z alergią. Nie jest to nic poważnego, ale chciałabym się upewnić, czy to faktycznie alergia i jak jej najlepiej zaradzić. Dlatego zastanawiam się, kiedy najlepiej udać się z dzieckiem do alergologa? Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia? Może macie jakieś sprawdzone porady? Bardzo proszę o pomoc, bo jako mama chcę jak najszybciej pomóc mojemu dziecku. Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki i rady. :)
Awatar użytkownika
Klaudiusz_83
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2023, 13:14

Re: kiedy z dzieckiem do alergologa?

Post autor: Klaudiusz_83 »

Witaj w naszej społeczności! ;)
Co do Twojego pytania, najlepiej udać się z dzieckiem do alergologa dla dzieci w Rybniku. Możesz umówić się na wizytę w przychodni lub zadzwonić. Żeby się upewnić, czy to faktycznie alergia, lekarz przeprowadzi badania skórne lub krew. Jeśli potwierdzi się alergia, alergolog pomoże Ci dobrać odpowiednie leczenie i zalecić unikanie alergenu. Mam nadzieję, że uda Ci się szybko znaleźć rozwiązanie dla Twojego malucha. Trzymam kciuki!
ODPOWIEDZ