Strona 1 z 1

Czas wolny/praca

: 19 sty 2023, 5:03
autor: Łazarz1980
Tak się zastanawiam czy zdarza się Wam spędzać czas z ludźmi, z którymi pracujecie, ale po ścisłych godzinach pracy? Ja mam to szczęście, że trafiłem na naprawdę bardzo fajną ekipę w naszej firmie i często spotykamy się po pracy, na kręgle czy bilard :) Ale wielki plus też dla naszego zarządu, organizują raz na jakiś czas wyjazdy integracyjne. Super się tam bawimy.

Re: Czas wolny/praca

: 20 kwie 2023, 12:40
autor: perfim
A jak wam się widzi taki zawód, a może i praca - https://portal.forumpraca.pl/zawody/pra ... sonalnego/ ? Nie mam pewności, co jest z drugiej strony, ale mam wrażenie, że naprawdę warto to jest rozważyć. I może zająć się taką pracą? Co wy na to? Jakie macie w tym względzie podejście?

Re: Czas wolny/praca

: 26 cze 2023, 11:15
autor: igor
U mnie naprawdę sensem istnienia tak naprawdę mojego domu jest to, by w niedalekiej odległości mieć swoje własne jakieś bajorko. Na pewno pomosty pływające producent Zremb Marine dla mnie odpowiednie ogarnie i będę w tym aspekcie zadowolona. Im na pewno zaufam.

Re: Czas wolny/praca

: 31 lip 2023, 20:06
autor: kostixon93
Ja w wolnym czasie zajmuję się marketingiem. Jest to przedmiot, który studiowałem więc bardzo się tym interesuję. Co sądzicie o witrynie https://mpozycjonowanie/pl/pozycjonowanie-konin/ ? O ile dobrze się orientuję pozycjonowanie jest teraz głośnym tematem w branży

Re: Czas wolny/praca

: 01 sie 2023, 20:58
autor: dumplo
Myślę, że śmiało można złożyć swoją aplikację do firmy https://mesoworks.com/ która zajmuje się branżą budowlaną w Holandii, Belgii i Niemczech. Oni szukają specjalistów działających w tej branży na własnej działalności gospodarczej, w zamian oferują atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Re: Czas wolny/praca

: 24 wrz 2023, 13:29
autor: gosssia
Jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowanie sprawdzam sobie, w momencie, kiedy mówimy o pracy, odpowiednie przeliczniki, żeby wiedzieć, na czym stoję. Kalkulator umowa o dzieło dla przykładu to dla mnie ważny element. Nie wiem, jak wy, ale ja czasem zaglądam i nie narzekam.

Re: Czas wolny/praca

: 29 paź 2023, 18:51
autor: expelarmus
Jakoś nie mam skupienia na działaniu dla mojej firmy, ale chcę to zmienić. I póki co, to sprawdzam sobie, jak funkcjonuje działalność nowoczesna mojej znajomej. Ona co rusz wprowadza jakieś nowinki, jak display signage . Jestem zdania, że to naprawdę da mi odpowiedni zakres i to mi pomoże.

Re: Czas wolny/praca

: 20 lis 2023, 17:13
autor: Adrian41
Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się pracami alpinistycznymi, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://prace-wysokosciowe-gorzow.pl/ . Wielokrotnie korzystałem z ich oferty, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.