Czas wolny/praca

Opowiedz nam, jak spędzasz swój czas wolny. Może szukasz rozrywki i chcesz się poradzić innych użytkowników? Daj znać!
Awatar użytkownika
Łazarz1980
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2022, 2:57

Czas wolny/praca

Post autor: Łazarz1980 »

Tak się zastanawiam czy zdarza się Wam spędzać czas z ludźmi, z którymi pracujecie, ale po ścisłych godzinach pracy? Ja mam to szczęście, że trafiłem na naprawdę bardzo fajną ekipę w naszej firmie i często spotykamy się po pracy, na kręgle czy bilard :) Ale wielki plus też dla naszego zarządu, organizują raz na jakiś czas wyjazdy integracyjne. Super się tam bawimy.
perfim

Re: Czas wolny/praca

Post autor: perfim »

A jak wam się widzi taki zawód, a może i praca - https://portal.forumpraca.pl/zawody/pra ... sonalnego/ ? Nie mam pewności, co jest z drugiej strony, ale mam wrażenie, że naprawdę warto to jest rozważyć. I może zająć się taką pracą? Co wy na to? Jakie macie w tym względzie podejście?
igor

Re: Czas wolny/praca

Post autor: igor »

U mnie naprawdę sensem istnienia tak naprawdę mojego domu jest to, by w niedalekiej odległości mieć swoje własne jakieś bajorko. Na pewno pomosty pływające producent Zremb Marine dla mnie odpowiednie ogarnie i będę w tym aspekcie zadowolona. Im na pewno zaufam.
kostixon93

Re: Czas wolny/praca

Post autor: kostixon93 »

Ja w wolnym czasie zajmuję się marketingiem. Jest to przedmiot, który studiowałem więc bardzo się tym interesuję. Co sądzicie o witrynie https://mpozycjonowanie/pl/pozycjonowanie-konin/ ? O ile dobrze się orientuję pozycjonowanie jest teraz głośnym tematem w branży

wzjg
dumplo

Re: Czas wolny/praca

Post autor: dumplo »

Myślę, że śmiało można złożyć swoją aplikację do firmy https://mesoworks.com/ która zajmuje się branżą budowlaną w Holandii, Belgii i Niemczech. Oni szukają specjalistów działających w tej branży na własnej działalności gospodarczej, w zamian oferują atrakcyjne warunki wynagrodzenia

tdk dvd+r
gosssia

Re: Czas wolny/praca

Post autor: gosssia »

Jeśli o mnie chodzi, to ja zdecydowanie sprawdzam sobie, w momencie, kiedy mówimy o pracy, odpowiednie przeliczniki, żeby wiedzieć, na czym stoję. Kalkulator umowa o dzieło dla przykładu to dla mnie ważny element. Nie wiem, jak wy, ale ja czasem zaglądam i nie narzekam.
expelarmus

Re: Czas wolny/praca

Post autor: expelarmus »

Jakoś nie mam skupienia na działaniu dla mojej firmy, ale chcę to zmienić. I póki co, to sprawdzam sobie, jak funkcjonuje działalność nowoczesna mojej znajomej. Ona co rusz wprowadza jakieś nowinki, jak display signage . Jestem zdania, że to naprawdę da mi odpowiedni zakres i to mi pomoże.
Adrian41

Re: Czas wolny/praca

Post autor: Adrian41 »

Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy zajmującej się pracami alpinistycznymi, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://prace-wysokosciowe-gorzow.pl/ . Wielokrotnie korzystałem z ich oferty, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
kamila3992

Re: Czas wolny/praca

Post autor: kamila3992 »

Lubicie zbierać w sezonie grzyby? A może interesujecie się jeszcze czymś więcej? Bo świat grzybów potrafi skrywać wiele tajemnic i ciekawych gatunków. Weźcie pod uwagę np. zestawy growkit . Służą one do obserwacji grzybów pod mikroskopem.
ODPOWIEDZ