sprzedaż nieruchomości

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Awatar użytkownika
Lea1992
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2023, 12:07

sprzedaż nieruchomości

Post autor: Lea1992 »

Cześć forumowicze, kto z was pracuje w branży sprzedaży nieruchomości i ma w tym duże doświadczenie? Ja obecnie swoje zbieram i szukam rozwiązań, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na sprzedaż. Ponoć jest specjalny program dla deweloperów, dzięki któremu obsługa, rozliczanie umów czy przyjmowanie zgłoszeń to pestka. Korzystacie z takich narzędzi i polecacie?
Jonasz

Re: sprzedaż nieruchomości

Post autor: Jonasz »

Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług skupu nieruchomości za gotówkę. Czytałem opinie o https://skupnieruchomoscidom.pl/ i wydają się być solidni. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność? Jeśli tak to niech proszę napisze w tym wątku jakieś doświadczenie.
malablavka

Re: sprzedaż nieruchomości

Post autor: malablavka »

Ja to sobie czasem sprawdzam nowoczesne podejście i jak dla mnie to już nie inwestuje się w domy, czy jakieś inne placówki, tylko na przykład mikołajki mieszkanie na sprzedaż jest dziś modne, wygodne i po prostu woow. Sama o tym mówię, że dla mnie to jest kwestia właśnie odpowiedniego wyboru po prostu.
kresna

Re: sprzedaż nieruchomości

Post autor: kresna »

Też myślę o sprzedaży swojego mieszkania i zakupie czegoś nowego, w lepszej lokalizacji. W oko wpadła mi propozycja https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... tor-krakow i chyba faktycznie po nowym roku rozważę zakup tego mieszkania w Krakowie.
kruszyna

Re: sprzedaż nieruchomości

Post autor: kruszyna »

No to jak chodzi o mnie, to interesują mnie nieruchomości handlowe, ponieważ niedługo chcę otworzyć swój sklep. Plan/ pomysł jest, wiem gdzie kupić również wyposażenie, ale lokalu nie mam.... Myślę, żeby zgłosić się do firmy Cushman & Wakefield - ponieważ widziałam, że jest polecana jak chodzi o nieruchomości komercyjne. Co wy na to?
myday

Re: sprzedaż nieruchomości

Post autor: myday »

Sprawdzam od czasu do czasu to, jak mogę działać w kwestii własnego mieszkania. Zależy mi przede wszystkim na tym, bym mogła coś dla siebie kupić, tak na stałe. I jak na razie to jednak nowe inwestycje mrągowo mnie zaciekawiły. Mam nadzieję, że wiecie coś o nich?
AlbertDD

Re: sprzedaż nieruchomości

Post autor: AlbertDD »

Sprzedaż mieszkania na kredyt może być korzystna zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego. Dla sprzedającego może to oznaczać szybszą transakcję oraz możliwość uzyskania wyższej ceny ze względu na zwiększone możliwości finansowania dla potencjalnych nabywców. Jednakże, istnieją również wyzwania, takie jak konieczność uzyskania zgody od banku finansującego oraz dodatkowe formalności związane z przelewem hipotecznym. Więcej o formalnościach możecie poczytać tutaj - https://ronson.pl/blog/jak-wyglada-sprz ... go-splata/ .
Zgubny

Re: sprzedaż nieruchomości

Post autor: Zgubny »

Osoby interesujące się rynkiem nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim z pewnością docenią ofertę mieszkań zamieszczoną na https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/l ... ybunalski/ więc fajnie o tym pamiętać. Oferowane mieszkania wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem i wysoką jakością wykończenia, ale także przystępnymi cenami, co czyni tę ofertę atrakcyjną zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak i inwestorów szukających nieruchomości z potencjałem wzrostu wartości.
ODPOWIEDZ