specjaliści od posadzek

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Awatar użytkownika
Kastor-93
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2023, 8:50

specjaliści od posadzek

Post autor: Kastor-93 »

Witam, poszukuję specjalisty od posadzek. Chciałbym zlecić komuś szlifowanie posadzki w moim domu. Posadzka jest stara i zużyta, więc chciałbym ją odnowić. Czy ktoś może mi polecić dobrego specjalistę od posadzek, który mógłby mi pomóc? Potrzebny będzie dobry sprzęt i sporo doświadczenia.
Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam serdecznie ;)
marlenaprzybylska

Re: specjaliści od posadzek

Post autor: marlenaprzybylska »

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będą posadzki epoksydowe. Są bardzo praktyczne i wyglądają pięknie. Mają wiele zalet m.in.: są odporne na ścieranie, uderzenia oraz bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.
rysiaa

Re: specjaliści od posadzek

Post autor: rysiaa »

Natomiast tutaj https://onelevel.eu macie namiar na firmę , która oferuje przeprowadza wyrównanie posadzki, frezowanie, szlifowanie, polerowanie itp. Dzięki nim możecie zyskać posadzkę na miarę swoich oczekiwań.
Bartek02

Re: specjaliści od posadzek

Post autor: Bartek02 »

Cześć! Czy ktoś może polecić specjalistów od frezowania CNC zajmujących się wykonaniem posadzek https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/ ? Poszukuję doświadczonej firmy lub rzemieślnika, który specjalizuje się w wykonywaniu posadzek przy użyciu tej technologii. Jeśli macie jakieś rekomendacje lub doświadczenia w tej dziedzinie, będę wdzięczny za podzielenie się nimi!
ODPOWIEDZ