najtańsze oświetlenie LED

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Awatar użytkownika
danisława95
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2022, 20:19

najtańsze oświetlenie LED

Post autor: danisława95 »

Gdzie mogę zamówić, z dowozem na plac budowy, najtańsze oświetlenie LED? Bez żadnych bajerów, po prostu zwykłe, tanie ale dobre oświetlenie ledowe. Czy jesteście w stanie polecić mi jakiegoś dobrego dostawcę? Zależy mi na tym żeby był solidny i słowny. Jak się umawia na dostarczenie towaru na wtorek to towar jest we wtorek a nie w czwartek. Polecicie mi kogoś takiego?

bisset magnus
małaa

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: małaa »

Poszukuję taśmy ledowej najlepiej takiej samoprzylepnej, żeby było z nią jak najmniej roboty, im mniej, tym lepiej. Znajomi podpowiadają mi, że może w https://www.akb-poland.com/tasmy-led-wielokolorowe-rgb znajdę coś odpowiedniego, co akurat będzie idealne? Mam nadzieję, że uda się kupić coś odpowiedniego.
dżejdżej

Re: najtańsze oświetlenie LED

Post autor: dżejdżej »

Jeśli chodzi o oświetlenie, to w domu jak najbardziej mam sporo do ogarnięcia, ale jeśli już, to zerknijcie na przykład na coś takiego jak oświetlenie tarasu . Ja właśnie zastanawiam się, co wybrać i pod jakim kątem. Może jednak będzie to dla mnie fajnym rozwiązaniem? Jestem pewna, że uda nam się dobrać coś odpowiedniego i pod tym kątem czekam na podpowiedzi.
ODPOWIEDZ