Dom weselny

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Zuzanka

Dom weselny

Post autor: Zuzanka »

Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze domu weselnego? Wprawdzie mamy jeszcze trochę czasu, ale wolę dopytać. Dla mnie ważne są miejsca, w których będzie można zrobić ładne zdjęcia pamiątkowe. Na przykład fajnie, jakby sala była pięknie urządzona, miała na przykład oświetlone litery 3D (napis LOVE obowiązkowo) coś takiego jak mają w https://zarowkowe.pl ale co jeszcze?
kalinka

Re: Dom weselny

Post autor: kalinka »

Fajnie, że myślicie o miejscu. Ja uważam, że domy weselne powinny oferować także plener ślubny , bo to jednak bardzo ważne jest. I jeśli pod tym kątem patrzymy, to ja sugerowałabym jeszcze coś takiego, żeby do niego zaprosić kogoś naprawdę rzetelnego. Zdjęcia porządne na pewno Wam Marcin Orzołek zrobi.
Hametowa

Re: Dom weselny

Post autor: Hametowa »

Świetnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego pod Warszawą jest restauracja "na skrajnej" w Ząbkach - https://naskrajnej.pl/ . Warto je rozważyć. Wybór sali weselnej to kluczowy etap w organizacji Waszego wesela, który ma wpływ na atmosferę i przebieg całego przyjęcia. Dlatego warto poświęcić czas na staranne rozważenie wszystkich aspektów, aby Wasze wesele było dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście.

crosman 2240 kit
Sławomir

Re: Dom weselny

Post autor: Sławomir »

Czy są tutaj osoby, które zastanawiają się nad pomysł na wieczór panieński ? Jakiś czas temu przeglądałem różne portale informacyjne i natrafiłem na genialny planer ślubny, który bardzo mi pomógł.
ODPOWIEDZ