Biuro Rachunkowe Poznań

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Tuktuk

Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: Tuktuk »

Myślę, że warto abyśmy stworzyli listę dobrych biur rachunkowych z Poznania. To się może przydać każdemu przedsiębiorcy. Zacznę sam.

Polecam: AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska

Jest to biuro rachunkowe w Poznaniu, które specjalizuje się w obsłudze księgowej mikro i małych przedsiębiorstw z Poznania i okolicy. Usługi księgowe i kadrowo-płacowe świadczone są przez licencjonowaną księgową - panią Annę Klupczyńską.

Zakres oferowanych usług: Dane kontaktowe:
AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska
ul. Bogusławskiego 30/5, 60-214 Poznań
Tel: 601 781 634
E-Mail: [email protected]
Lokalizacja na mapach Google: TUTAJ

dębno k brzeska
ewelinkaa88

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: ewelinkaa88 »

Namiar na dobre biuro podatkowe, które będzie dla nas sensowne, będzie na pewno nieocenioną pomocą. Ja jednak sprawdzam także podatki w szwecji i mam nadzieję, że wszystko jakoś sensownie da się wytłumaczyć. Pod wieloma względami mam naprawdę wiele do powiedzenia, jednak na tym się kompletne nie znam.
Sławomir

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: Sławomir »

W sprawach związanych z księgowością warto współrpacować z ekspertami, nawet ze względu na to jak często zmieniają się przepisy podatkowe. W przypadku mojej firmy w Anglii od lat współpracuje z zaufanym biurem rachunkowym - https://www.polskaksiegowa.org.uk/nasze ... irma-w-uk/ .
stella

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: stella »

No wiecie może jak wyglądają podatki w szwecji? Ja się na tym nie znam, a moja znajoma ma pomysł założenia odpowiedniej firmy i ja to jednak wiem, że wszystko może nam odpowiadać, ale niemniej znajomość przepisów jest najważniejsza. Bez tego ani rusz tak naprawdę. Co wy na to? Jak Wam się wydaje?
kapsik

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: kapsik »

Proponuję poszukać dostawcy usług księgowych, który może zapewnić kompleksowy zakres usług. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie, co może zaoferować AFORTI AC. Z tego co wiem, świadczą usługi na wysokim poziomie.
Mikrus

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: Mikrus »

Dla osób nieobeznanych z tematem, wysyłka towarów poza UE może wydawać się skomplikowana ze względu na wymogi dotyczące cła i podatków. Warto skorzystać z usług agenta celnego, który pomoże w przebrnięciu przez zawiłości prawne. Wartościowe wskazówki i podstawowe informacje, które mogą pomóc w zrozumieniu tych procesów, są dostępne na stronie https://infogdansk.pl/podatki-i-clo-prz ... -wiedziec/ i profesjonalna pomoc w tej dziedzinie jest często warta inwestycji, by uniknąć błędów i opóźnień.

przyczyny dewiacji
macarenaa

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: macarenaa »

Według mnie najlepiej sugerować się opinią innych, pytać znajomych i w ten sposób znajdziemy kogoś odpowiedniego. Ja przykładowo znalazłam biuro rachunkowe w Mysłowicach MDA Consulting Group i to im chcę powierzyć prowadzenie moich finansów w firmie. Myślę, że są godni zaufania.
Grażka22

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: Grażka22 »

Ja również prowadze swoje biuro rachunkowe i ostatnio przy remoncie postawiłam na Litery przestrzenne wrocław widziałam je u mojej koleżanki i oczywiście skorzystalam z tej samej firmy. Super sa one wykonane. Możecie wybrać rozmiar i kształ oczywiście pod siebie. Polecam
ODPOWIEDZ