Biuro Rachunkowe Poznań

Chcesz zlecić komuś projekt? Poszukujesz opinii o konkretnym wykonawcy? Poszukaj rad wśród użytkowników.
Tuktuk

Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: Tuktuk »

Myślę, że warto abyśmy stworzyli listę dobrych biur rachunkowych z Poznania. To się może przydać każdemu przedsiębiorcy. Zacznę sam.

Polecam: AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska

Jest to biuro rachunkowe w Poznaniu, które specjalizuje się w obsłudze księgowej mikro i małych przedsiębiorstw z Poznania i okolicy. Usługi księgowe i kadrowo-płacowe świadczone są przez licencjonowaną księgową - panią Annę Klupczyńską.

Zakres oferowanych usług: Dane kontaktowe:
AK-PLUS Biuro Rachunkowe Anna Klupczyńska
ul. Bogusławskiego 30/5, 60-214 Poznań
Tel: 601 781 634
E-Mail: [email protected]
Lokalizacja na mapach Google: TUTAJ
ewelinkaa88

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: ewelinkaa88 »

Namiar na dobre biuro podatkowe, które będzie dla nas sensowne, będzie na pewno nieocenioną pomocą. Ja jednak sprawdzam także podatki w szwecji i mam nadzieję, że wszystko jakoś sensownie da się wytłumaczyć. Pod wieloma względami mam naprawdę wiele do powiedzenia, jednak na tym się kompletne nie znam.
Sławomir

Re: Biuro Rachunkowe Poznań

Post autor: Sławomir »

W sprawach związanych z księgowością warto współrpacować z ekspertami, nawet ze względu na to jak często zmieniają się przepisy podatkowe. W przypadku mojej firmy w Anglii od lat współpracuje z zaufanym biurem rachunkowym - https://www.polskaksiegowa.org.uk/nasze ... irma-w-uk/ .
ODPOWIEDZ