zabiegi na brzuch?

Wszystko o kosmetykach, producentach i konkretnych produktach. Rozmawiamy o pielęgnacji, makijażu, a także zabiegach kosmetycznych.
Awatar użytkownika
dalila77
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2022, 19:06

zabiegi na brzuch?

Post autor: dalila77 »

Jakie polecacie zabiegi, dzięki którym można nieco zmniejszyć swój brzuch, czyli po prostu pozbyć się z niego uciążliwej tkanki tłuszczowej, której trudno jest się pozbyć samymi ćwiczeniami? Jak na razie wydaje mi się, że liposukcja jest dla mnie jedynym rozwiązaniem, ale chętnie poczytam, co wy macie na ten temat do powiedzenia. Może sami jesteście po zabiegach?

palmy kokosowe doniczkowe
dorota3

Re: zabiegi na brzuch?

Post autor: dorota3 »

Na rynku teraz jest coraz większy wybór zabiegów. To jest w sumie bardzo fajne. Sama chodziłam do doktor Żukowskiej z Łodzi. Najważniejsze z mojego doświadczenia to wybrać właśnie dobrego i doświadczonego specjaliste
tyczka

Re: zabiegi na brzuch?

Post autor: tyczka »

Teraz tych zabiegow jest naprawde spory wybor, bo medycyna estetyczna mocno poszla naprzod :) Mozna sobie na https://www.gdziewesele.pl/blog/poznaj- ... -cellulitu doczytac o mozliwosciach, sama mam znajoma, ktora zdecydowala sie na zabiegi w Bienkowscy Clinic i naprawde niesamowity efekt osiagnela po kilku sesjach :)
ODPOWIEDZ