Moc paneli fotowoltaicznych

Rozmowy na wrażliwe tematy. Potrzebujesz wsparcia? Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać? Postaramy się pomóc, bo w kupie siła :)
justynkaa88

Moc paneli fotowoltaicznych

Post autor: justynkaa88 »

Cześć kochanie, ja mam nadzieję, że będziemy mogli sobie omówić odpowiednie kwestie i dlatego pod tym kątem sprawdzam wiele elementów. Jakoś nie mogę się zdecydować na konkretne działania, ani na to, jakie panele kupić. Nie znam się na mocy. To może Wy mi poradzicie? Czy warto na przykład decydować się na taką https://solar-volt.pl/instalacja-fotowoltaiczna-8-kw.html moc?
jakzapoamnieć

Re: Moc paneli fotowoltaicznych

Post autor: jakzapoamnieć »

Nie znam się na tym, ale na pewno serwis partner stiebel eltron będzie mógł wam co nieco powiedzieć. Nie ma znaczenia, czy pompa ciepła, czy coś innego, na pewno z nimi znajdziecie to, co jest wam konieczne. Co wy na to? Macie jakieś wskazówki w tym względzie.
Adrian

Re: Moc paneli fotowoltaicznych

Post autor: Adrian »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://solarcon.pl/fotowoltaika/konin , na której znajdziecie ofertę firmy zajmującej sie pracami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
chacman14

Re: Moc paneli fotowoltaicznych

Post autor: chacman14 »

Ja mogę wam polecić świetny program do projektowania fotowoltaiki on ułatwi projektowanie ale także sprzedaż instalacji fotowoltaicznej. Na stronie macie dokładną ofertę i informacje o tym programie. Koniecznie się zapoznajcie.
ODPOWIEDZ