Domy na sprzedaż

Rozmowy na wrażliwe tematy. Potrzebujesz wsparcia? Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać? Postaramy się pomóc, bo w kupie siła :)
Awatar użytkownika
danisława1989
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2021, 6:29

Domy na sprzedaż

Post autor: danisława1989 »

Kochani, gdzie polecacie przeglądać oferty domów jednorodzinnych? Wiem, że bez problemu można znaleźć przeróżne portale ogłoszeniowe, ale nie jestem co do nich przekonana. W zasadzie najważniejsze są dla mnie dobre warunki, przyjemna okolica i brak hałasu. Doradzicie coś w tej kwestii?
małwa

Re: Domy na sprzedaż

Post autor: małwa »

Prawdę mówiąc, to ja się nad takimi domami zastanawiałam, ale przynajmniej jak budujesz, to wiesz, co masz i nie możesz narzekać potem na wykonanie. Zresztą ja już projekt https://www.mgprojekt.com.pl/doskonaly-2-b znalazłam i moim zdaniem to będzie to. Mogę po prostu mieć dom, jaki mi się podoba.
kalinka

Re: Domy na sprzedaż

Post autor: kalinka »

W sumie my będziemy się budować, ale to dlatego, że w sumie remont za dużo by nas wyniósł. Chodzi o to, że jednak mamy dość po prostu jakiś półśrodków, a remont, żeby dom był po naszemu, też będzie kosztował. Stąd wydaje mi się, że lepiej zbudować. No i będę wtedy mogła śmiało płytki z cegły położyć i podłogę po mojemu.
ODPOWIEDZ