Budowa domu

Rozmowy na wrażliwe tematy. Potrzebujesz wsparcia? Masz problem, którego nie potrafisz rozwiązać? Postaramy się pomóc, bo w kupie siła :)
paninieidealna

Budowa domu

Post autor: paninieidealna »

Hej, jak Wam się wydaje, czy budowanie jest naprawdę sensowne? Ja właśnie sobie to wszystko sprawdzam i mam nadzieję, że u każdego z nas będzie to cudowne, jeśli znajdziemy swoje miejsce na ziemi. Mi taki https://www.mgprojekt.com.pl/amber-2 projekt się podoba. To naprawdę ma sens. Co wy na to?
zbigniew.kruk66

Re: Budowa domu

Post autor: zbigniew.kruk66 »

W obecnych czasach budowa domu to bardzo duże koszty. Ciężko jest znaleźć dobrych fachowców oraz odpowiednie materiały do budowy domu. Ja swój dom budowałem 2 lata temu i używałem pustak suporex
najaare

Re: Budowa domu

Post autor: najaare »

Ja to naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, co robić, ale również i jakie mieć konsekwencje danego działania. Dla przykładu, wiem, że olej do mebli ogrodowych muszę kupić, by je specjalnie zabezpieczyć. To spory problem, ale jak najbardziej mi pomoże. Co wy na to?
Eryk 33

Re: Budowa domu

Post autor: Eryk 33 »

Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące kołków do styropianu. Planuję zamontować izolację termiczną na moim domu, i zastanawiam się, czy lepiej używać metalowych kołków https://kemplast.pl/kolki-do-styropianu ... cm.htmlczy tych wykonanych z plastiku? Jakie są zalety i wady obu rodzajów? Chciałbym wybrać najlepsze rozwiązanie, więc liczę na Waszą radę i doświadczenie!
ODPOWIEDZ