Wypożyczalnia samochodów - Zgorzelec

Rozmowy o sporcie i samochodach. Zapraszamy do dyskusji nie tylko panów, ale i panie.
Awatar użytkownika
pachomiusz-76
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 1:42

Wypożyczalnia samochodów - Zgorzelec

Post autor: pachomiusz-76 »

Potrzebuję Waszej porady - prawdopodobnie pod koniec miesiąca czerwca będę potrzebował wynająć samochód na około dwa, może trzy dni. Zastanawiam się czy działa jakaś godna polecenia wypożyczalnia samochodów Zgorzelec lub okolice. Ktoś z Was jest z okolic i mógłby mi coś w tym temacie doradzić? Dodatkowo, może orientujecie się też na jakie koszty się szykować?

procesor intel atom z2760
eldorado

Re: Wypożyczalnia samochodów - Zgorzelec

Post autor: eldorado »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo na drodze, to samochody autonomiczne mają potencjał do poprawy bezpieczeństwa drogowego, zmniejszenia wypadków spowodowanych przez błędy ludzkie. Mogą także zapewnić mobilność dla osób niepełnosprawnych lub starszych, które nie mogą prowadzić tradycyjnych pojazdów. Tutaj https://smartix.pl/aktualnosci/innowacj ... fektywnosc poczytajcie na ten temat.
karmelowa

Re: Wypożyczalnia samochodów - Zgorzelec

Post autor: karmelowa »

Jak już jesteśmy w temacie wypożyczalni to może ktoś wie i podpowie czy można wynająć samochód bez karty kredytowej ? Słyszałam o tym że można to zrobić bez problemu jeśli mam kartę płatniczą.
Psidwiwa

Re: Wypożyczalnia samochodów - Zgorzelec

Post autor: Psidwiwa »

Ja to nie wiem czy taka wypożyczalnia w ogóle się opłaca, bo wydajesz bardzo duże pieniądze. Już chyba taniej będzie kupić auto z komisu i je potem sprzedać. I tu i tu będziesz musiał podpisać jakąś umowę, więc wychodzi na jedno. Zobacz sam jak to sie kalkuluje :)
Łoski14

Re: Wypożyczalnia samochodów - Zgorzelec

Post autor: Łoski14 »

Ja na przykłąd bardzo czesto wożę swojego psa w samochodzie i potrzebowałam dobre pasy samochodowe dla psa Zamówiłam takie własnie na tej stronie i jestem bardzo zadowolona. Teraz mam pewnośc że mój pies jest bezpieczny podczas jazdy. Polecam
ODPOWIEDZ