Budowa garażu na działce

Rozmowy o sporcie i samochodach. Zapraszamy do dyskusji nie tylko panów, ale i panie.
Rorer

Budowa garażu na działce

Post autor: Rorer »

Żałuję, że kiedy zdecydowałem się na budowę domu, nie postawiłem od razu wybudować większego garażu, najlepiej na dwa samochody, bo w tym momencie mamy z żoną problem z parkowaniem. Chcemy wybudować garaż "wolnostojący", wiem, że materiały budowlane w dobrej cenie kupię w hurtowni https://budmarzgierz.pl ale moje pytanie dotyczy czegoś innego - wiecie może, czy potrzebuję na taką budowę pozwolenia?
Zośka

Re: Budowa garażu na działce

Post autor: Zośka »

Może powinniście zastanowić się nad garażem blaszanym? Na stronie https://ram.pila.pl/2023/11/22/prostota ... -blaszane/ macie przedstawione zalety takiego rozwiązania. Teraz firmy robią bardzo różne nawet eleganckie garaże. Pomyślcie i posprawdzajcie na oferty. Zachęcam.
Łukasz451

Re: Budowa garażu na działce

Post autor: Łukasz451 »

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego garażu, to polecam Wam sprawdzić ofertę producenta garaży blaszanych Stalmex - https://blaszaki.com.pl/kategoria-produ ... -blaszane/ . Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

jak pomalować płot betonowy
ranka

Re: Budowa garażu na działce

Post autor: ranka »

Myślę, że w tej sprawie warto w pierwszej kolejności odezwać się do geodety, aby móc wytyczyć granice działki. Jeśli jesteś z Torunia bądź okolic, to zgłoś się do firmy https://lisak.com.pl/ która posiada bardzo duże doświadczenie.
Janinka65

Re: Budowa garażu na działce

Post autor: Janinka65 »

Hej! Zastanawiam się nad systemem przeciwpożarowym firmy Akon https://akon.pl/systemy-ppoz/zabierzow/ do domu. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami związanymi z instalacją?
ODPOWIEDZ