Apteki online - kupujecie w takich?

Jakie sklepy odwiedzamy i polecamy? Nie wiesz, w jakim sklepie znajdziesz potrzebny Ci artykuł? Zapytaj
Zuzanka

Apteki online - kupujecie w takich?

Post autor: Zuzanka »

Kupujecie leki albo suplementy diety w takich miejscach jak apteki internetowe? Czy jednak jesteście za tym, żeby kupować w sposób klasyczny, w tradycyjnej aptece stacjonarnej? Ja leki na receptę póki co kupuję jeszcze stacjonarnie, bo wiadomo, że często bardzo zależy na czasie, ale jeśli chodzi o suplementy, to https://www.apteka-leki.pl zdecydowanie wygrywa, cenami i szerokim asortymentem.
Mona

Re: Apteki online - kupujecie w takich?

Post autor: Mona »

Jasne, czasami kupuję online, ale osoby starsze raczej zrobią zakupy stacjonarnie. Moja babcia na pewno nie zamówi sobie niczego przez internet, a takich osób jest więcej. Póki co, zauważyłam, że najlepsze ceny są w aptekach DOZ, do tego mają często jakieś akcje promocyjne, np. już od jakiegoś czasu jest zniżka dla seniorów na wszystkie leki, tzn. minus 20%. Warunek jest tylko taki, że trzeba zrobić zakupy w godzinach 8-12.00 i obowiązuje dla osób w wieku 60+.
Zuzanka

Re: Apteki online - kupujecie w takich?

Post autor: Zuzanka »

Wiesz co, jeśli akurat chodzi o te warunki, to myślę, że akurat seniorzy nie będą mieli problemu, żeby je spełnić - przecież i tak większość z nich robi zakupy raczej w godzinach przedpołudniowych, także godziny 8-12 to nie problem :) A warto korzystać z tej promocji, 20% przy tak niskich polskich emeryturach na pewno się przyda, zawsze zostanie kilka złotych na inne wydatki, których nie brakuje. Ode mnie brawa dla DOZu za tę akcję dla osób +60. Tym bardziej, że ta promocja trwa już bardzo długo.
ODPOWIEDZ