Max Kosmetyki

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś wyrazić swoje zdanie na temat danej firmy? Wejdź tutaj i dodaj swój wpis. Śmiało!
Ilona

Max Kosmetyki

Post autor: Ilona »

Proszę o opinię na temat tego pracodawcy.
stonka

Re: Max Kosmetyki

Post autor: stonka »

W sklepie przykładowo Faceteria.pl znajdziecie nie tylko świetne kosmetyki dla Panów, ale i artykuły takie, jak maszynka do golenia brody itd. Także jak poszukujecie pod tym kątem ofert, to warto zapoznać się z ich propozycjami....
soniaa899

Re: Max Kosmetyki

Post autor: soniaa899 »

Same kosmetyki na niewiele się zdadzą, jeśli nie będziemy myśleć także o tym, co jemy, ani jak się odżywiamy. Dlatego ja jestem pewna, że można się nakierować na niektóre sprawy już od początku. Zamiana cukru na taki https://www.mg12.pl/ksylitol-finski/ ksylitol to już dobra zmiana dla siebie. Ja jestem pewna, że Wam to jakkolwiek pomoże. Sprawdzajcie sami.
pamelaa

Re: Max Kosmetyki

Post autor: pamelaa »

Nie znam tej firmy, ale przykładowo tą firmę - https://vica.pl/1034-szminki-i-pomadki chyba każdy kojarzy - także tam możecie sobie rzucić też okiem na kosmetyki, jakie oferują. Zwłaszcza, że pochodzą od sprawdzonych producentów, także byle czego tam nie kupicie. Ja planuję tam kupić sobie pomadkę do ust i kilka innych rzeczy.
liliv``

Re: Max Kosmetyki

Post autor: liliv`` »

A kojarzycie przykładowo też firmę sklep.zrobswojkosmetyk.pl??? Nie wiem czy wiecie, ale tam możecie chociażby kupić profesjonalne, bardzo dobre gatunkowo surowce, typu olej palmowy - do tworzenia kosmetyków. Możecie sobie przemyśleć kwestię tego czy przykładowo nie postawić na taką opcję.
ODPOWIEDZ