Modne torebki

Rozmowy o modzie, stylizacjach, projektantach odzieży. Dzielimy się inspiracjami, podpowiadamy i informujemy o wyprzedażach.
Griza

Modne torebki

Post autor: Griza »

Znacie sklepy z modnymi torebkami? jasne, to naturalne, że zależy mi na wyglądzie, ale dodatkowo równie ważne, jeśli nie ważniejsze jest to, żeby torebka była trwała, najlepiej ze skóry naturalnej. A może znacie ten sklep https://barberinis.pl - bo nie ukrywam, że kilka torebek od nich wpadło mi w oko.
Sławomir

Re: Modne torebki

Post autor: Sławomir »

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z odzieżą i akcesoriami dla kobiet? Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę sklepu internetowego Bigordi, w którego ofercie znajdziecie szeroki pasek do torebki i wiele innych produktów dla kobiet.
malwina34

Re: Modne torebki

Post autor: malwina34 »

Tutaj https://www.ostrodanews.pl/warto-wiedzi ... na-okazje/ możecie poczytać na temat modnych torebek i tego jak wybierać konkretną torebkę zgodnie z okazją. Cały czas w modzie są torebki na łańcuszku, torebki w stylu retro, torebki wiązane na węzeł, a także torebki w minimalistycznym stylu. Popularnością cieszą się również torebki nietypowych kształtach, takie jak torebki w kształcie pudełka czy torebki w formie sakiewki.
ODPOWIEDZ