Moda na siłowni

Rozmowy o modzie, stylizacjach, projektantach odzieży. Dzielimy się inspiracjami, podpowiadamy i informujemy o wyprzedażach.
Ahead

Moda na siłowni

Post autor: Ahead »

Jak ważny jest dla Was wygląd na siłowni? Wiem, że nie powinno mieć to znaczenia, ale nie ukrywam, że ja czuję się lepiej i swobodniej, kiedy mam ładny komplet do ćwiczeń na sobie. Zamówiłam sobie nowy z https://repinpeace.com piękne, kolorowe legginsy i crop top. Chociaż zastanawiam się jeszcze nad bluzą, bo wiadomo, ze zimą może się przydać.
Maciek

Re: Moda na siłowni

Post autor: Maciek »

Czasy się zmieniają, a co za tym idzie też trendy. Dbanie o zapewnienie odpowiedniej ilości aktywności fizycznej jest szczególnie ważne gdy dużo czasu spędzamy w jednej pozycji np. pracując w biurze. Siłownia to może być idealne miejsce gdzie będziemy mogli uciec od tej szarej rzeczywistości. Warto też zainteresować się tym jak powinniśmy ubrać się w takie miejsce. Jednym z podstawowych błędów jest kierowanie się tylko przykuwającym uwagę designem. O wiele lepiej będzie wybrać coś w czym będziemy się czuli wygodnie, a opinia innych powinna być dla nas drugorzędna. Stąd też tak duże zainteresowanie bardziej uniwersalnymi produktami jak bluzy męskie - https://fruties.pl/odziez-meska/bluzy jakie możemy założyć po treningu.
Sławomir

Re: Moda na siłowni

Post autor: Sławomir »

Od jakiegoś czas postanowiłem zmienic swój tryb życia, dlatego zacząłem regularnie uczęszczać na siłownie zewnętrzne od firmy FitPark - https://www.fitpark.pl/oferta-silowni-z ... et-workout , gdzie robię swoje treningi. Jest to genialna opcja, moim zdaniem trening na świeżym powietrzu, przy ładnej pogodzie to trening idealny.
ODPOWIEDZ