Zakupy do kuchni

Dyskusje na temat przepisów, gotowania, zakupów, a także kuchenne porady i przydatne akcesoria.
Awatar użytkownika
cecylia
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2022, 4:25

Zakupy do kuchni

Post autor: cecylia »

Jako, że czekają mnie w najbliższym czasie zakupy całkowitego wyposażenia do kuchni, od naczyń, po sztućce itp. Powiedzcie na jaki koszt powinnam się szykować, oczywiście tak mniej więcej. Dodam tutaj od razu, że bardzo podobają mi się sztućce złoto czarne https://gerlach.pl/sztucce i myślę, że właśnie firma Gerlach jest dość dobrym wyborem w tej kwestii, prawda?
mylife

Re: Zakupy do kuchni

Post autor: mylife »

U mnie naprawdę świadome podejście jest skuteczne, na pewno będę sobie myśleć o tym, jak wygląda nasza wskazówka i jakie mamy możliwości. No i ja uważam, że naprawdę warto to rozeznać. Wiecie zakupy można sprawdzić w ten sposób , że odwiedzicie janki centrum handlowe i pomyślicie, co warto zrobić, a co nie.
askaa

Re: Zakupy do kuchni

Post autor: askaa »

No dobrze, a jak powinno wyglądać malowanie pokoju na 2 kolory ? Co ja mogę powiedzieć na ten temat? Sama mam dość kompleksowego problemu powiązanego z malowaniem - czytajcie mojego męża marudę- a jeszcze na tym się nie znam.
Marianna

Re: Zakupy do kuchni

Post autor: Marianna »

Zakupy związane z wyposażeniem naszej kuchni trzeba zawsze traktować w kategoriach inwestycji długoterminowej. Także szukanie oszczędności nie ma sensu bo liczy się jakość w połączeniu z niezawodnością. Szczególnie gdy planujemy gotować dużo we własnym zakresie, a jest to bardzo opłacalne patrząc na ceny gotowych dań w restauracjach. Mamy wtedy dowolność w wyborze składników więc możemy wybrać to co najlepsze. W kwestii robienia deserów na lato to bardzo ciekawą propozycją są lody - https://uwielbiam.pl/przepis/domowe-lod ... o-ogorkowe Wszystkie potrzebne składniki znajdziemy w praktycznie każdym sklepie.
kitti77

Re: Zakupy do kuchni

Post autor: kitti77 »

A czy przykładowo ktoś z was może kupował tutaj https://waferspremium.pl/pl/c/Sonic/217 , jakieś artykuły cukiernicze? Tak pytam, ponieważ niektóre rzeczy mam tam na oku... W szczególności chciałabym kupić cukrowy opłatek do udekorowania mojego tortu dla dziecka.
ODPOWIEDZ