Wyroby betonowe

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Joachim60
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2021, 13:17

Wyroby betonowe

Post autor: Joachim60 »

Jakich znacie producentów wyrobów betonowych? Potrzebuję zamówić materiały budowlane i chcę się zorientować jakie są ceny. Teraz muszę skupić się na stropach, a zainteresował mnie konkretnie strop filigranowy od firmy Budmater. Może ich znacie albo mieliście okazję pracować z ich wyrobami? Dobrze by było się dowiedzieć jak tam wygląda sytuacja z jakością ;)
Awatar użytkownika
Krzesisław
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2021, 11:55

Re: Wyroby betonowe

Post autor: Krzesisław »

Moja firma zajmuje się przede wszystkim budownictwem jednorodzinnym i bardzo często wykorzystujemy strop gęstożebrowy od Budmater, bo najlepiej się na nim pracuje, nie jest drogi, a moim zdaniem wręcz ma same zalety. Zresztą wszystkie ich wyroby zasługują na uwagę. Ja mogę polecić te materiały, bo nigdy się na nich nie zawiodłem i to się raczej nie zmieni :D
lucilla

Re: Wyroby betonowe

Post autor: lucilla »

U mnie sprawdzanie elementów budowlanych to naprawdę trudna sprawa, bo nie do końca się na tym znam. Mam nadzieję jednak że tu https://wolfbouwmaterialen.nl/ będę mogła zrobić odpowiednie zakupy. I to będzie naprawdę warte każdych pieniędzy. Do jakości zawsze należy dołożyć, czy to pieniędzy, czy pracy.
taksowa

Re: Wyroby betonowe

Post autor: taksowa »

Nie znam się na samej technice, ale wiem zdecydowanie, że czasem trzeba po prostu odpowiednie rozwiązania znaleźć. Stąd sugeruję się rozwiązaniami takimi jak polecenia znajomych. To mi naprawdę pomaga. I tu https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mg ... iacynt-7-b też wiem, że piękny projekt mogę kupić taniej. Na tym mi przecież mega zależy. Kocham tę pracownię za piękno szkiców i ceny:
Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
ODPOWIEDZ