przedpokój w drewnie

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Aleksja
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2022, 21:34

przedpokój w drewnie

Post autor: Aleksja »

Jak urządziliście przedpokoje w swoich domach? Ja nie mam jeszcze konkretnego pomysłu, ale wiem na pewno, że będzie to przedpokój z drewna retro. Podoba mi się taka stylistyka i pasuje też oczywiście do reszty pomieszczeń w moim domu. Macie jakieś pomysłu, na jakie meble mogłabym się zdecydować? Potrzebuję inspiracji, będę wam wszystkim wdzięczna! :)
słomkaa00

Re: przedpokój w drewnie

Post autor: słomkaa00 »

Czy ja wiem, czy coś takiego się robi w ogóle? Ja jednak mam świadomość tego, że są osoby o odmiennym stylu i chcę wam powiedzieć, że nie ma w tym niczego złego. No i ja mam świadomość, że też ciekawie mogą wyjść podłogi na tarasie , ale to już też zależy od waszego gustu i tego, jakie macie własne wymagania.
hallow

Re: przedpokój w drewnie

Post autor: hallow »

Tak naprawdę ja mam problem z szukaniem możliwości, ale jak coś sobie ogarniam, to na pewno warto poradzić sobie z takimi https://www.mgprojekt.com.pl/blog/podklad-pod-panele/ poradami. Z podkładami pod panele to jest wiele problemów i ja na razie nie wiedziałam, co zrobić, ale dzięki temu wpisowi udało mi się to dobrze rozważyć.
ODPOWIEDZ