nauka języka angielskiego

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
lidia_65
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2022, 4:42

nauka języka angielskiego

Post autor: lidia_65 »

Jaką metodę nauki języka angielskiego uważacie za najskuteczniejszą? Przez jakiś czas zastanawiałam się czy nie zapisać się do jakiejś szkoły językowej, a szczególnie interesuje mnie nauka angielskiego online z lektorem. Wydaje mi się że w ten sposób naprawdę szybko podłapałabym nowe umiejętności, bo nie sądzę że sama miałabym wystarczająco motywacji :P
Kreddka

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: Kreddka »

Podczas nauki języka warto ćwiczyć ze źródłami autentycznymi, takimi jak filmy, seriale i muzyka - https://e-wyszogrod.pl/artykul/jak-kult ... na/1467673 Slang i idiomy często pojawiają się w tych materiałach, co pozwala na praktykę w realnych sytuacjach. Na przykład, oglądając popularne seriale, można poznać codzienne zwroty używane przez native speakerów.
Yuuii

Re: nauka języka angielskiego

Post autor: Yuuii »

Łapcie link do tego artykułu: https://www.strzelce360.pl/artykul/6678 ... -speakerem . Kursy języka angielskiego prowadzone przez native speakerów oferują uczniom możliwość praktykowania języka w realnych sytuacjach. Dzięki interaktywnym lekcjom, ćwiczeniom i rozmowom, można lepiej zrozumieć subtelności języka angielskiego. Istnieją także specjalne kursy przygotowujące do egzaminów, które są prowadzone przez native speakerów i pomagają w zdobyciu certyfikatów językowych.
ODPOWIEDZ