kable

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Teresa1981
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2022, 18:08

kable

Post autor: Teresa1981 »

Gdzie teraz najlepiej kupić kable, przewody, oprawy oświetleniowe i inne potrzebne rzeczy przy instalacji elektrycznej? Szukam naprawdę taniego, ale dobrego dostawcy, bo ceny zwalają z nóg. Nawet w hurtowniach te ceny są takie, że tylko usiąść i płakać. Polecicie mi kogoś sprawdzonego, kto dowiezie mi towar na teren budowy? I przy okazji ma dobre ceny?
dejw

Re: kable

Post autor: dejw »

Fajnie, jeśli mi o tym powiecie, bo jednak pod tym względem też mam problem. Budowana będzie mała na przykład Sosenka https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-wariant-l , a że to jest niestety, ale domek drewniany, to wszystko trzeba mocniej przygotować. Myślę, że to się sprawdzi i nie będzie z tym problemów. Co wy na to?
dżuarini

Re: kable

Post autor: dżuarini »

Ja to jednak sprawdzam, jak powinna być zakładana wentylacja w domu, bo jednak nie chcę się na nic narażać. Wiecie, wszystko musi odpowiednio wyglądać i ja sama po prostu skupiam się na tym, co ma sens. Mam nadzieję, że mi poradzicie, podpowiecie coś rzeczywistego.
ODPOWIEDZ