Jakie szkolenia?

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dąbrówka_62
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 0:41

Jakie szkolenia?

Post autor: Dąbrówka_62 »

Jakie szkolenia na przyszłych lub obecnych menadżerów możecie polecić? Szukam bogatego programu szkoleń i naprawdę fajnych trenerów. Polecicie coś? Może ta firma: http://door.com.pl to to czego szukam? Znacie ich?
pelunia

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: pelunia »

Teraz to na rynku jest tyle wariantów szkoleń, że jest naprawdę z czego wybierać... Wszystko zależy - czego chcielibyśmy się nowego nauczyć? Jak chodzi o szkolenia f gazy warszawa , które przygotują z zakresu montażu klimatyzacji, pomp ciepła itp. To w tym kierunku możecie się zgłosić do firmy A/Cademy.

odzyskiwanie maili wp
Sławomir

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: Sławomir »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem rozwoju i szkoleń, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić porady w artykule na stronie - https://goral.info.pl/artykul/przyszlos ... su/1171609 . Czy wiecie dlaczego edukacja jest obecnie tak ważna?
grubalinka22

Re: Jakie szkolenia?

Post autor: grubalinka22 »

Moim zdaniem warto uczęszczać na szkolenia z branży IT polecam https://coderslab.pl/pl/sql-analiza-danych możecie wybrać stopień zaawansowania szkolenia i korzystać. Warto się rozwijać. Polecam wybrać się na zajęcia stacjonarne ale dla tych co wolą online też jest taka oferta. Zapoznajcie się koniecznie.
ODPOWIEDZ