Części zamienne bezpośrednio od producenta

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Tuturutu

Części zamienne bezpośrednio od producenta

Post autor: Tuturutu »

Hej!

Dzielę się z Wami różnymi fajnymi stronami. Tym razem chcę pokazać Wam miejsce, w którym można kupić części zamienne bezpośrednio od producenta. Tym miejscem jest polski marketplace WOOPAUTO, który działa pod adresem woopauto.com

Można na nim kupić praktycznie wszystko, co ma związek z motoryzacją: od części zamiennych, przez akcesoria i opony, po elementy wyposażenia warsztatu. To, co wyróżnia ten sklep na tle innych to fakt iż dostępny asortyment jest oferowany przez producentów lub głównych importerów, ceny są znacznie niższe niż w innych miejscach ze względu na to że nie ma pośredników transakcji, jest dwuetapowa weryfikacja użytkowników przez co nie ma problemów z finalizacją transakcji, wysyłka realizowana jest błyskawicznie. Nie sposób również napisać o tym, że wyszukiwarka dostępna na WOOPAUTO jest mega świetnie zrobiona. Działa szybko i prezentuje dokładnie to, czego szukamy. Można wyszukiwać w niej części po numerze VIN pojazdu, po nazwach, po numerach seryjnych - no bajka!

Na duży plus jest również lista dostępnych marek produktów. Jest OGROMNA. Poniżej podaję zaledwie kilkanaście pozycji, ale w rzeczywistości możecie sprawdzić, że wydaje się jakby nie miała końca ;) Podsumowując. WOOPAUTO to polski marketplace z ogromną liczbą dostępnego asortymentu w lepszych cenach i z błyskawiczną wysyłką.