AutoZoom - marki, modele, dane, testy, opinie samochodów

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
zxc

AutoZoom - marki, modele, dane, testy, opinie samochodów

Post autor: zxc »

Przedstawiamy Ci nasz rozbudowany portal motoryzacyjny, który oferuje niezrównany wybór samochodów. Znajdziesz u nas ponad 80 producentów i 1300 modeli, obejmujących marki takie jak BMW, Audi, Mercedes, Ford, Opel i wiele innych.

Nasz portal umożliwia znalezienie różnorodnych typów samochodów, od wygodnych SUV-ów, po dynamiczne hatchbacki i eleganckie sedany. Niezależnie od Twoich preferencji, nasz portal motoryzacyjny zaspokoi Twoje potrzeby.

Wszystkie modele są opatrzone szczegółowymi danymi technicznymi, takimi jak moc silnika, pojemność bagażnika i zużycie paliwa, abyś mógł dokonać przemyślanego wyboru. Dodatkowo, nasze testy i opinie pomogą Ci zdobyć informacje z pierwszej ręki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego rozbudowanego portalu motoryzacyjnego i odkrycia nieograniczonego potencjału. Znajdź swoje wymarzone auto i rozpocznij niezapomnianą przygodę na drodze już dziś.


https://autozoom.pl/bmw
FIAT13

Re: AutoZoom - marki, modele, dane, testy, opinie samochodów

Post autor: FIAT13 »

Bardzo fajna strona, musze przyznać. Trochę niedopracowana, ale wiedzy naprawdę mnóstwo o wielu modelach samochodów. Na stronie poświęconej Volvo S80 przeczytałem, że ma silnik o pojemności 2,5-3,2 litrów i z tym się nie zgodzę. Znalazłem informacje ze Volvo miało też silnik 1,6 na stronie AutaElite. Potwierdzacie?
slow

Re: AutoZoom - marki, modele, dane, testy, opinie samochodów

Post autor: slow »

Mnie bardziej interesują marki i modele jakie ma wypożyczalnia samochodów Trójmiasto bo chcę skorzystać z ich usług. Na szczęście wybór samochodów jest bardzo duży więc bez problemu znajdę dla siebie odpowiednie auto. Warunki wynajmu są bardzo dobre a ceny też mi pasują
ODPOWIEDZ