Wakacje w kamperze

Opowiedz nam, jak spędzasz swój czas wolny. Może szukasz rozrywki i chcesz się poradzić innych użytkowników? Daj znać!
Awatar użytkownika
honorata_72
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2021, 1:40

Wakacje w kamperze

Post autor: honorata_72 »

Ktoś z was podróżował kamperem? Możecie mi co nieco o swoich przygodach opowiedzieć? Byłoby świetnie, bo sama powoli nastawiam się na swoją wyprawę. To będzie podróż kamperem do Chorwacji po raz pierwszy w życiu, więc lekki stres jest, ale wiem że wspomnienia będą super. Fajnie by było gdybyście podzielili się ze mną jakimiś radami czego unikać, na co uważać i tak dalej. Będę przynajmniej mądrzejsza w podróży :)
acafcafca

Re: Wakacje w kamperze

Post autor: acafcafca »

ciekawa opcja, nie powiem ale nie wiem czy ja bym się na to odważyła, nie bardzo umiem prowadzic takie duże samachody :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

noże taktyczne sklep
jankowska

Re: Wakacje w kamperze

Post autor: jankowska »

Pomyślę kiedyś o takich wakacjach ale tym razem myślę o zwiedzaniu ale korzystając z samochodu. Wybieram się na wybrzeże i czytałam tu https://www.inyourpocket.com/gdansk/com ... sk_169130v o znanej mi wypożyczalni samochodowej z której usług chcę skorzystać. Wiadomo że najwygodniej podróżuje się samochodem, bo jesteś niezależna od innych.
nicollaa

Re: Wakacje w kamperze

Post autor: nicollaa »

Niezależnie od tego, jaki wariant wakacji wybierzecie, grunt to dobre przygotowanie. Jeżeli poszukujecie przykładowo torby weekendowe, to w tym kierunku możecie sobie sprawdzić propozycje zagatto.pl. Tam na pewno coś dla siebie dobrego znajdziecie.

jimdo po polsku
ODPOWIEDZ