Co robić nad morzem w czasie niepogody?

Opowiedz nam, jak spędzasz swój czas wolny. Może szukasz rozrywki i chcesz się poradzić innych użytkowników? Daj znać!
Łusia

Co robić nad morzem w czasie niepogody?

Post autor: Łusia »

No nie da się ukryć, że pogoda nad polskim morzem potrafi płatać figle, dlatego zawsze lepiej mieć w zanadrzu jakieś pomysły na to, jak spędzić czas w deszczowe dni. Ja mogę Wam polecić cudowne miejsce, które ostatnio odkryliśmy - chodzi o Motylarnię https://motylarnia-rozewie.pl wcześniej nie miałam pojęcia, że takie miejsca w ogóle istnieją. Jestem pod wielkim wrażeniem!
kalinka

Re: Co robić nad morzem w czasie niepogody?

Post autor: kalinka »

Łusia pisze: ↑27 paź 2021, 14:34 No nie da się ukryć, że pogoda nad polskim morzem potrafi płatać figle, dlatego zawsze lepiej mieć w zanadrzu jakieś pomysły na to, jak spędzić czas w deszczowe dni. Ja mogę Wam polecić cudowne miejsce, które ostatnio odkryliśmy - chodzi o Motylarnię https://motylarnia-rozewie.pl wcześniej nie miałam pojęcia, że takie miejsca w ogóle istnieją. Jestem pod wielkim wrażeniem!
Nie wiem, jak wy, ale ja to tam lubię sobie poczytać na tematy związane z moim najbliższym otoczeniem. Dlatego cieszę się, że znam portal Zielonogórski https://zielonogorski.pl/ , który w dużej mierze mówi mi o tym, co ważne. Sama bym pewnie się na to nie pokierowała, ale koleżanka pokazała mi, jak dużo info tam znajdę.
Kamil1

Re: Co robić nad morzem w czasie niepogody?

Post autor: Kamil1 »

Nad Polskim Morzem byłem już kilka razy i jak najbardziej zależy mi na pogodzie, to nigdy jej nie było. Na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ znalazłem świetną alternatywę dla siebie i żony - wakacje na Wyspach Kanaryjskich. W tym miejscu pogoda zawsze dopisuje, plaże są blisko i warunki pobytu są o wiele lepsze niż w Polsce. Porównując koszty pobytu są identyczne, a po stronie Hiszpanii jest o wiele więcej zalet, więc raczej zarezerwujemy apartament bliżej sierpnia.
ODPOWIEDZ