Programy dla biur nieruchomości

Chcesz opowiedzieć innym użytkownikom o czymś ciekawym? Zapraszamy do dyskusji na rozmaite tematy.
Awatar użytkownika
Safira
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2022, 0:54

Programy dla biur nieruchomości

Post autor: Safira »

Kochani, korzystacie z jakichś programów dla biur nieruchomości? Chodzi mi oczywiście o specjalne narzędzia, które ułatwiają pracę, planowanie zadań i tak dalej. Wydaje mi się, że oprogramowanie crm jest obecnie tak naprawdę niezbędne i powinno być wykorzystywane jak najczęściej. Chcecie podzielić się doświadczeniami z takimi programami? Jestem bardzo ciekawa

cudowne zdjęcie jezusa
dlonoślaskanatka

Re: Programy dla biur nieruchomości

Post autor: dlonoślaskanatka »

Jestem ciekawa, czy widzicie to podobne do mnie, ale najważniejsze jest dla mnie to, co zrobić, żeby na przykład po prostu dobrze mieszkać. I jak na razie to podobają mi się te apartamenty sprzedaż wydaje się w porządku, myślę, że warto. Co wy na to? Jakie macie zdanie na ten temat?
Bigos

Re: Programy dla biur nieruchomości

Post autor: Bigos »

Każda nieruchomość w Polsce powinna posiadać swoją księgę wieczystą, która jest prowadzona przez sąd rejonowy właściwy dla miejsca położenia nieruchomości. Znaczenie księgi wieczystej rośnie w momencie, gdy planujemy zaciągnąć kredyt hipoteczny lub przeprowadzić inną znaczącą transakcję związana z nieruchomością. Założenie księgi wieczystej jest niezbędne w takich przypadkach. Szczegółowe informacje na temat tego procesu można znaleźć tutaj: https://ronson.pl/blog/ksiega-wieczysta ... -kosztuje/ co jest świetnym źródłem wiedzy o kosztach i wymaganiach.
ODPOWIEDZ