Strona 1 z 1

gruntowny remont podłogi

: 12 sty 2022, 18:20
autor: oktawiusz1963
Wzięlibyście na siebie gruntowny remont podłogi? Ja chyba nie dałbym rady bez jakiejś specjalistycznej wiedzy, tym bardziej że przy takiej pracy trzeba być dokładnym. Nie wiedziałbym też jak wykonać pomiar wilgotności posadzki, a to przecież bardzo ważny element. Zdecydowałem, że zaufana ekipa zrobi to najlepiej bo ręki do remontów chyba nigdy nie miałem, a wy? :D

Re: gruntowny remont podłogi

: 05 cze 2023, 22:21
autor: Sławomir
Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem wykorzystania fototapety podczas aranżacji wnętrz. Podczas remontu mojego mieszkania zdecydowałem się skorzystac z porad z artykułu na stronie - https://www.jak-zrobic.com/fototapety-3 ... yc-wnetrze .

Re: gruntowny remont podłogi

: 14 lis 2023, 13:07
autor: Rumcajs
Podczas czyszczenia podłóg ważne jest, aby dobierać środki czystości odpowiednie do rodzaju powierzchni. Na przykład, dla podłóg drewnianych idealne są delikatne środki, które nie uszkodzą powierzchni. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj https://www.tychy.info/wiadomosci/19358 ... ic-podlogi i zawsze warto sprawdzić, czy środek, którego zamierzamy użyć, jest odpowiedni dla danego materiału.