Strona 1 z 1

umywalki od dobrych producentów

: 07 sie 2023, 0:00
autor: wiesław62
Siemka forumowicze! Jestem w trakcie remontu łazienki i chciałbym, aby wszystko było wykonane z najwyższą starannością. Dlatego też szukam producenta, który oferuje wysokiej jakości umywalki. Może akurat przychodzi wam do głowy jakiś producent umywalek dolomitowych? Byłoby świetnie, gdybyście mogli mi kogoś polecić. Chętnie przejrzałbym ofertę. Dzięki ;)

Re: umywalki od dobrych producentów

: 05 wrz 2023, 21:47
autor: annoa
Jak Wam się wydaje, czy można po prostu powiedzieć, że są fajne rozwiązania takie jak klejenie drewna zasady i tak dalej znacie? W sumie nie wiem skąd u mnie taki pomysł, ale mam wrażenie, że naprawdę warto to jest po prostu rozważyć. I jeśli już, to śmiało dajcie znać, co uważacie.

Re: umywalki od dobrych producentów

: 24 paź 2023, 15:16
autor: Andziaa
W każdej łazience bardzo ważne jest też zachowanie czystości - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... dy-i-triki . Zacieki na bateriach łazienkowych mogą być uciążliwe do usunięcia. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, który pozwala uniknąć tego problemu. Starannie wycieraj baterie do sucha, aby zapobiegać powstawaniu zacieków. To prosta czynność, którą każdy może wykonać. Jeśli jednak zaciek już się pojawią, ocet może okazać się ratunkiem. Pozostaw go na chwilę, a zacieki znikną.