Strona 1 z 1

Porady dla każdego

: 24 cze 2023, 16:09
autor: narcyziątkooo
Jakich porad szukacie? Interesuje mnie to, ponieważ na stronie https://isabelle-riffon.eu/modus-operan ... -the-term/ znajdziecie nie tylko informacje psychologiczne czy biznesowe, ale także i domowe. Myślę, że warto się zagłebić i po prostu nad tym popracować.

Re: Porady dla każdego

: 25 cze 2023, 18:41
autor: momento
Jestem w kropce, jeśli chodzi na przykład o działanie klimatyczne i tego, co sprawia, jak naprawdę wszystko się układa, dlatego czasem szukam innych odpowiedzi. Wiecie, działam poza schematem. Dlatego takie https://infogoa.it/funzionalita-dei-sis ... essionale/ wskazówki są mi naprawdę konieczne.

Re: Porady dla każdego

: 02 paź 2023, 22:37
autor: kotusia
Jeśli chodzi o moje opcje, to mam wrażenie, że nie do końca mam świadomość, jak działa serwis urządzeń klimatyzacyjnych i czy mogę mu w pełni zaufać. Dlatego czekam, co mi poradzicie. Jestem ostatnią osobą, która gdzieś tam po prostu umie to rozważyć sama. Czekam na podpowiedzi.

Re: Porady dla każdego

: 07 paź 2023, 13:48
autor: coalaa
Jak Wam się wydaje, czy najlepszą opcją będzie dla mnie odpowiedni coach biznesowy w biznesie, czy niekoniecznie? Naprawdę się na tym chcę skupić, żeby po prostu ogarnąć niektóre możliwości. I to najważniejsze, żebym mogła sobie z nim omówić wiele elementów pracy w biznesie, nie sądzicie?