Strona 1 z 1

Czy rower elektryczny ułatwia dbanie o linie?

: 02 cze 2023, 8:46
autor: WirowanyHieronim
Widziałem, że dużo osób zadaje sobie to pytanie. Krótka odpowiedź brzmi: Tak. Jazda na rowerze elektrycznym pomaga ci zadbać o linię. Dzieje się to ponieważ e-bike mają wspomaganie, a nie pełen napęd elektryczny. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że na e-rowerze wciąż musimy pedałować, ale z mniejszym wysiłkiem. Jeśli chcecie nabyć taki rower to osobiście rekomenduję próbować na https://iwobike.pl bo to chyba najbardziej zaufany sprzedawca w Polsce.

Re: Czy rower elektryczny ułatwia dbanie o linie?

: 27 lip 2023, 0:12
autor: blib
Oczywiście że tak. Rower elektryczny można używać ze wspomaganiem lub bez. Osobiście zachęcam sprawdzić sobie rowery od https://pl.ecoride.com/ - skandynawska jakość! Jest też możliwość przetestowania ich za darmo z ich sklepie w Gdańsku

Re: Czy rower elektryczny ułatwia dbanie o linie?

: 30 lip 2023, 15:11
autor: wieszotym
Ja to mam nadzieję,że będziecie wiedzieli, gdzie kupić odpowiedni rowerek retro dla dziecka ? Ja właśnie mocno to sprawdzam i mam dość rozwiązań, ale jeśli chodzi o zakupy dla dzieci, to ja jestem zawsze chętna i ciekawa. Co mi poradzicie?

Re: Czy rower elektryczny ułatwia dbanie o linie?

: 17 paź 2023, 10:40
autor: margarett
To ja przykładowo w planach mam tutaj https://sklepzrowerami.pl/299-Rowery kupić sobie rower, ponieważ mają solidne i dobre jakościowo. Można zatem kupić u nich coś sprawdzonego, a jednocześnie w niewygórowanej cenie - co mnie cieszy.