jaki domek całoroczny?

W tym miejscu prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dariusz_98
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2022, 10:14

jaki domek całoroczny?

Post autor: Dariusz_98 »

Hej forumowicze. Czy ktoś z was ma może za sobą budowę domu całorocznego? Jeśli tak, to może istnieje szansa, że podzielicie się swoimi doświadczeniami na ten temat? Wiecie, chciałbym poznać jakieś wskazówki, bo sam planuję postawić domek całoroczny 70m2. Na całe szczęście nie potrzeba do tego pozwolenia i to jest chyba największe ułatwienie, prawda? ;)
vitko

Re: jaki domek całoroczny?

Post autor: vitko »

Najlepiej ciepły i bezpieczny, a żeby był ciepły to trzeba pomoże wełna mineralna która zapewni dobrą izolacje, ocieplenie, poprawi akustykę, czyli wyciszy domek jednorodzinny żeby był jeszcze bardziej przytulmny i ciepły zimą, a chłodny latem :)
Deysi

Re: jaki domek całoroczny?

Post autor: Deysi »

Mając ogród, albo dom, warto go doposażyć i uważam, że warto sprawdzić niektóre możliwości i ja mam sporo do powiedzenia. Niemniej jednak dla mnie pompy mhi sa ważne. To pompy hydroforowe, zdecydowanie dobre jakościowo i pomocne.
aneta.luty9898

Re: jaki domek całoroczny?

Post autor: aneta.luty9898 »

Fajnym pomysłem na dom jest są całoroczne domy modułowe od firmy Modulovo. Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy. Mają na prawdę ciekawą ofertę gotowych domków modułowych.
ODPOWIEDZ